O nas

Gabinet kosmetyczny „Podarunek dla urody” istnieje od 1987 roku. Od tamtej pory jesteśmy na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w kosmetyce.

Staramy się zapewnić klientkom chwilę odpoczynku, chcemy aby poczuły się zadbane i piękniejsze. Dlatego otaczamy opieką ich cerę nie tylko w trakcie zabiegów. Doradzamy jak najkorzystniej pielęgnować cerę w domu tak, aby jej wygląd satysfakcjonował i powodował dobre samopoczucie.

Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych klientek i klientów, tworzymy pakiety zabiegów obejmujące jednocześnie pielęgnację twarzy i ciała.

W 1997 roku, w Pierwszych Mistrzostwach Polski w Makijażu Permanentnym zdobyłam tytuł Mistrzyni Polski. W 2002 roku mój gabinet uzyskał wyróżnienie w konkursie Gabinet Roku „Super Salon”. Od września 2014 do kwietnia 2015 uczestniczyłam w Studium Kształcenia Kosmetologów Collegium Cosmeticum i ukończyłam z tytułem Eksperta zdrowia i urody.

W moim salonie prowadzimy także sprzedaż kosmetyków, której towarzyszy fachowa porada oraz oferta najwyższej jakości towaru.

Gratisowo udzielamy porad dotyczących pielęgnacji ciała, uczymy sztuki makijażu umożliwiając jednocześnie zakup odpowiednio dobranych kosmetyków pielęgnacyjnych i służących do makijażu twarzy.

Zapraszamy do korzystania z naszej wiedzy, umiejętności i możliwości poprawy samopoczucia.

Katarzyna Życka-Trzcińska